fbpx

Pagrindinis

Teikiamos Paslaugos

brickwall

Statybos darbai

Atliekame pamatų įrengimo, betonavimo darbus, mūrijame namo sienas, klojame ir šildome perdangas. Taip pat dengiame naujus ir renovuojame senus stogus, atliekame fasado apdailos darbus, konsultuojame dėl statybinių medžiagų pasirinkimo.

roof

Išorės apdailos darbai

Kliento pasirinktomis medžiagomis šiltiname pastato fasadą, atliekame visus fasado apdailos darbus (dekoratyviniu tinku, apkalinimu lentelėmis, klinkeriu ar kitomis medžiagomis), dengiame ir renovuojame stogus įvairių tipų stogo dangomis.

drywall

Vidaus apdailos darbai

Montuojame gipso kartono plokštes, tinkuojame, glaistome, dažome, tapetuojame sienas, klojame grindų dangas, jas atnaujiname, klijuojame plyteles bei atliekame kitus vidaus apdailos darbus.

heater

Inžinerinių sistemų įregimas

Atliekame šildymo sistemų, lauko ir vidaus vandentiekio ir kanalizacijos sistemų, pastato ventiliacijos įrengimo darbus, montuojame elektros tiekimo sistemas.

flash

Elektros instaliacijos darbai

Klojame elektros kabelius, montuojame elektros jungiklius ir rozetes, įrengiame elektros skydelius, kabiname šviestuvus ir įgvvendiname visus elektros apšvietimo projektus.

repairing

Santechnikos darbai

Atliekame visus santechnikos įrengimo darbus nuo nuotekų, vandentiekio ir šildymo sistemų montavimo iki vonios, kriauklės, tualeto pastatymo ir prijungimo prie inžinerinių sistemų.